Laborant

1 950,00 - 2 600,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Włodawa
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 1 950,00 - 2 600,00 zł
  • Dodano 2019.07.10

Opis stanowiska

praca laborant Włodawa, praca chemik Włodawa, praca analityk Włodawa

  • wykonywanie prób kosmetyków zgodnie z zaleceniami działu badawczo rozwojowego
  • obsługa urządzeń będących na wyposażeniu laboratorium
  • prowadzenie
    dokumentacji w ramach prowadzonych prac oraz jej archiwizacja zgodnie z
    zasadami zawartymi w wewnętrznych procedurach i instrukcjach
Wymagania

wykształcenie minimum średnie chemiczne, lub pokrewne
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
znajomość zasad GMP
znajomość obsługi komputera (Microsoft Office)
komunikatywność, odpowiedzialność
dobra organizacja pracy
umiejętność pracy w zespole
Oferujemy

możliwość współtworzenia rynku kosmetyków w jednej z najdynamiczniejszych firm z branży
ciekawe projekty, realizowane w kreatywnym zespole
niekorporacyjna atmosfera pracy
atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
etat w firmie, która kieruje się uczciwymi z zasadami

Ważne do: 2020.07.09, wyświetleń: 101

nr ogłoszenia: 2589